Walne zebranie

przez | 27 kwietnia, 2022

Zarząd Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Zagaje” zaprasza na WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE, które odbędzie się w dniu 21 maja 2022 roku w „Mediatece „przy ul. 3-go Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim.

Początek obrad: w I terminie godz.15:00, w II terminie godz. 15:30 [1].

Zgodnie z § 56 ust. 2 statutu PZD prawo udziału w walnym zebraniu ma wyłącznie członek zwyczajny PZD w danym ROD i wykluczone jest zastępstwo lub działanie przez pełnomocników.

Każdy członek PZD zaproszony na walne zebranie musi mieć ze sobą dowód tożsamości, którym może być sprawdzany przy podpisywaniu listy obecności.

[1] Zgodnie z § 62 ust. 1 statutu PZD uchwały walnych zebrań odbytych w II terminie, co najmniej pół godziny po wyznaczonej godzinie rozpoczęcia w pierwszym terminie, są ważne bez względu na liczbę członków zwyczajnych PZD obecnych na tym zebraniu.

Jeden komentarz do „Walne zebranie

  1. Działkowiec

    Rzeczywiście że smutna wiadomość. Parking jest priorytetem również ogrodzenie. Mam działkę bardzo długo. Na moim miejscu to bym się odłączył od darmozjadów i gryzipiórkow. PZD. Wszyscy jako dziialkowcy się skrzykniemy i pojedziemy spychaczem pod PZD…. Szkoda a tak fajnie się zapowiadało. Współczuję walki Zarządu z PZD….

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *