Szkolenia dla nowych działkowców w Ośrodku Szkoleniowym OM PZD w Warszawie

przez | 12 kwietnia, 2022

Biuro Okręgu Mazowieckiego PZD zaprasza na cykliczne, stacjonarne szkolenia dla działkowców (szczególnie dla nowych użytkowników działek), które w 2022 roku będą odbywać się w ośrodku szkoleniowym Okręgu Mazowieckiego PZD.

Zapraszamy nowych działkowców w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 11:00 wg poniższego terminarza:

  • 21 maja 2022
  • 18 czerwca 2022
  • 16 lipca 2022
  • 20 sierpnia 2022
  • 17 września 2022
  • 15 października 2022
  • 19 listopada 2022

Podczas spotkań przedstawione zostaną podstawowe i niezbędne informacje dotyczące zasad właściwego zagospodarowania ROD i działki, regulaminu ROD, statutu PZD, funkcjonowania ROD. Dostępne będą także broszury tematyczne dla działkowców wydawane przez KR PZD. Ponadto działkowcom przedstawione zostaną Programy PZD, ze szczególnym naciskiem na Otwarty Program nowoczesnej zagospodarowania i użytkowania działek na miarę potrzeb współczesnych rodzin oraz Program Klimatycznego PZD i Bioróżnorodności na działkach w ROD. Uczestnicy szkoleń dla nowych działkowców po jego zakończeniu otrzymają stosowne zaświadczenie. Równolegle kontynuowana będzie również zdalna forma szkolenia – w zakładce Szkolenia na stronie internetowej mazowiecki.pzd.pl nadal dostępne będą uzupełniające materiały szkoleniowe, dotyczące różnych zagadnień ogrodniczych.

Ośrodek Szkoleniowy OZM PZD

  1. Al. Waszyngtona 52/80 w Warszawie (na terenie ROD Waszyngtona – przy budynku zarządu ROD, około 100 m od głównej bramy)
  2. Dojazd: tramwaje 9,24 lub autobus 158 (należy wysiąść na przystanku Park Skaryszewski lub Kinowa i dojść do ogrodu)

Za bramą główną znajduje się kilka miejsc parkingowych, z których można skorzystać (nie można wjeżdżać dalej na teren ROD) – należy skręcić w prawo z Al. Waszyngtona i wjechać przez główna bramę ROD.

Maciej Aleksandrowicz

gł. specjalista ds. ogrodniczych OZM PZD
tel.: 786 928 103,
e-mail: oma@pzd.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *