Fotoreportaz

Budowa drogi (2022)

Oświetlenie bram i parkingów (2021)

Tablice ogłoszeniowe (2021)

Wymiana toalet (2020)

Wymiana skrzynek elektrycznych

Może Państwa dziwić obejma znajdująca się na jednej ze skrzynek elektrycznych znajdującej się na alei Różanej.
Jest to dodatkowe zabezpieczenie zastosowane z powodu wielokrotnych włamań do tejże skrzynki.
Co ciekawe, na 60 skrzynek elektrycznych, tylko do tej jednej włamywano się wielokrotnie (w październiku 2019, w marcu i kwietniu 2020, a w październiku 2020 aż 5 razy). Skrzynka ta była wielokrotnie dewastowana i podważana, sprawa ta została zgłoszona na Policję.
Sprawca zostanie ukarany. Nie pozwolimy, aby ktokolwiek niszczył to, co naszej społeczności udało się z wieloma trudami zbudować.

Likwidacja hałdy gałęzi (2019)

malowanie bram 2020r.

Czyszczenie ścian biura

Kontener na śmieci (październik 2020)

Idąc za namową co niektórych Państwa, którzy koleją WKD, czy rowerem dojeżdżają do ogródków działkowych „Zagaje”, i nie mając auta zabierają śmieci ze sobą z działki, postanowiliśmy  odpowiedzieć na apel i w pierwszy weekend października, podstawić kontener. Mieliśmy obawy, ale wszyscy, którzy nas namawiali, tych obaw zupełnie nie podzielali.


Do kontenera trafiły: meble, okna, kubły, wiele worków pełnych liści, worki z ubraniami, części samochodowe, kołpaki, dwie rynny długości 4m, styropiany do ocieplania budynków, worki gnijącego mięsa (mamy sąsiadów myśliwych ?), plastikowe miski, naczynia porcelanowe, farby, lakiery, gruz budowlany, plastikowe taczki.

Dziki na działkach

2020 r. stałymi bywalcami ogrodów, chcących zażyć odpoczynku na działkach, zasmakować się w naszych żołędziach i w zdrowej żywności uprawianych w naszych ogródkach jest rodzina państwa Dzików.
Oto oni:

Pierwsze na działkach oświetlenie