Stany liczników – styczeń 2024r.

przez | 1 marca, 2024

W zakładce stany liczników znajdą Państwo informacje o stanach liczników energii spisanych w styczniu 2024r.

Po zliczeniu wszystkich faktur z PGE, wystawionych w okresie lipiec ’23 – luty ’24, Zarząd podjął uchwałę o wysokości stawki za 1 kWh wynoszącej 0,85 zł.

(aktualizacja: 03.03.2024)

4 myśli nt. „Stany liczników – styczeń 2024r.

 1. Dzialbokwiec

  Dzień dobry,co z płatnościami poprzednimi gdzie uiszczana była kwota 1.40 za kw,jak zostanie to rozliczone?

  Odpowiedz
  1. rod_zagaje Autor wpisu

   Słyszałem, że ma być różnica zwracana. Nie uczestniczę natomiast w zebraniach Zarządu i nie jestem pewny informacji na 100%. Proszę w tej sprawie samemu skontaktować się z Zarządem.

   Odpowiedz
 2. Dzialbokwiec

  Proszę nie upolitycznieniac działek.Wzywam pana do usunięcia bilbordów,lub okazania zgody większości działkowców na ich umieszczenie.Panie prezesie przypominam jeszcze, raz to nie jest pański prywatny folwark.

  Odpowiedz
  1. Działkowiec .

   Proszę się przedstawić. Jestem 25 letnim dzialkowcem i widzę że nikt nie upolitycznia działek. Starania z ostatnich lat Zarządu i prezesa są ciężką mozolną pracą. Prezes jest osobą która reprezentuje ogród w wewnątrz i na zewnątrz w Urzędach. Jest osobą publiczną. Z tego co wiem bo rozmawiałem z Zarządem a nawet z prezesem. Jest podjęta Uchwała odnośnie prezesa Jana Piotrowskiego który kandyduje do Rady Miejskiej. Z szacunkiem za lata trudu. Jak pamiętam za moich lat to dopiero się dzialo. Nigdy nie miałem możliwości wypowiedzieć się na WZ bo był bałagan bez nagłośnienia i warunków na WZ. Jeśli pan tak twierdzi że to panu przeszkadza to w tym roku jak pamiętam jest WZ sprawozdawczo wyborcze i pan ma szansę zadziałać. Stać się nawet prezesem . Długoletni działkowiec strona A.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.