Montaż podliczników

przez | 29 marca, 2021

Od Kwietnia rusza wymiana podliczników.

Każda działka poniesie koszt podlicznika w wysokości 75 zł. Koszty robocizny pokrywane są z kasy ogrodu. Opłaty można wnosić już TERAZ u gospodarza. Nasz gospodarz wystawi Państwu pokwitowanie za dokonaną wpłatę.

Kontakt do pana Jana <<<  606 471 228  >>>

Działki, które nie zgodzą się na wymianę podlicznika, zostaną odłączone od energii elektrycznej.

Podjęliśmy taką decyzję, ponieważ zdarzają się sytuacje, że licznik w altanie przestał nabijać kWh i nie zostaje to do nas zgłoszone. Liczniki mają często po 30 lat i więcej.
Są tez sytuacje, że działkowcy oszukują nas, cofając liczniki. Mamy tego definitywnie DOŚĆ !!! Gdyby została okradziona elektrownia, taka osoba zapłaciłaby karę, jak czytamy często są to kwoty 30 tys zł.
Dużą zaletą jest to, że w każdej chwili jesteśmy w stanie wyliczyć ile dokładnie ma dana działka do zapłaty i ukróci się proceder kradzieży.
Przestaniemy  również na zimę wyłączać energię i będziemy mogli założyć całoroczny monitoring. Z pewnością zmniejszy się liczba włamań do działek.

2 myśli nt. „Montaż podliczników

  1. Zarząd ROD

    W Kasie – proszę o kontakt z p. Janem. Nowa Księgowa 11 kwietnia otrzymała dokumenty za 2020 rok. Musi wiele rzeczy nadgonić, sprawdzić wszystkie wpłaty za 2020 by mieć pewność, że bilans roczny jest poprawnie zrobiony, więc nie ma teraz czasu księgować wpłat z banku.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.