Odśnieżenie alejek.

przez | 14 grudnia, 2022

Dzięki determinacji Prezesa, udało się uprosić o odśnieżenie alejek w części ogrodu.
Niech żyje Prezes naszego klubu !!!

12 myśli nt. „Odśnieżenie alejek.

 1. dzialkowiec

  Witam czy to naprawde jest potrzebne odsniezanie alejek przeciez niszczy sie trawa Odsnieza sie chodniki i jezdnie a nie tereny zielone Pozdrawiam

  Odpowiedz
  1. Działkowiec

   Odśnieżane są miejsca by starsi ludzie mogli swobodnie dostać się do działek… A u szanownej krytykującej osoby to życzymy by swoją działkę odśnieżył i przed działką…. Bo zwierzaki toną w śniegu a koty Brna pozaspach.

   Odpowiedz
 2. Zarząd

  Czy na prawdę trzeba wszystko krytykować, przecież niszczy się tym to, jak kiedyś żyliśmy- w dobrosąsiedzkich relacjach. Każdy był życzliwy, uprzejmy, pomocny. Odkąd jest strona internetowa to wylewa się przez nią zawiść, pogarda i oczywiście pod płaszczykiem anonimowości. Niech choć raz ktoś napisze- imię i Nazwisko.
  Możemy nic nie robić jak dawniej, odkopiemy dziury po dawnych toaletach, zgasimy wszędzie światło, odtworzymy 10m hałdę gałęzi, wstawimy stare skrzynki elektryczne, zwiniemy ogrodzenie, zlikwidujemy parkingi, odtworzymy bałagan w dokumentach, zamkniemy stronę www, unieważnimy nadanie po 30 latach adresu siedziby ROD, zlikwidujemy skrytkę pocztową, oddamy cały sprzęt komputerowy, postawimy z powrotem betonowy śmietnik, by śmieci walały się po ogrodzie, pozwolimy na handelek działkami, otworzymy bramy i może będą Państwo w końcu zadowoleni.

  Odpowiedz
  1. Dzialbokwiec

   Może i coś robicie,zrobiliście i pewnie jeszcze zrobicie dobrego.Tylko jedno ale wam wydaje się że wszyscy działkowcy są dla was ,a nie na odwrót.Troszke pogardy kultury do działkowców.Hura bura szef podwóra.

   Odpowiedz
   1. Działkowiec

    To widać po jacy zatwardziały są działkowcy opisując Zarząd. Ile kosztowało czasu i zaangażowania w pracę która była wykonana w ogrodzie ROD. Ja jako działkowiec oceniam trud i pracę… A mój sąsiad p. Mirosław który miał być szefem w Zarządzie okazał się zbytecznym pogardliwym członkiem. Takie mnie doszły słuchy. A jeszcze szkaluje Zarząd
    Widać to po sto z komputera… Jeśli działkowcy nie będą pracować z Zarządem tak jak my pomagamy. To 6 cio osobowy Zarząd piany całą beczkę nie ubije. Bo ktoś ciągle spija i podkrada. Bravo dla Zarządu … Jestem bezstronny ale otwarty i prawdziwy…

    Odpowiedz
    1. Dzialbokwiec

     I to jest prawda ja też poznałem dwa oblicza tego człowieka,nigdy bym się nie spodziewał po tym człowieku takiego podejścia, zachowania.

     Odpowiedz
 3. Działkowiec

  Witam. Jako stary działkowiec już w wieku emerytalnym. Nie mogłem się dostać do działki. Dzięki pracy Zarządu brnę lekko do działki by nakarmić ptaki koty. A ci co krytykują sami alejkami poratują samochodem. Oni są winni zniszczeniu alejek…..

  Odpowiedz
 4. Działkowiec

  Odśnieżane są miejsca by starsi ludzie mogli swobodnie dostać się do działek… A u szanownej krytykującej osoby to życzymy by swoją działkę odśnieżył i przed działką…. Bo zwierzaki toną w śniegu a koty Brna pozaspach.

  Odpowiedz
 5. dzialkowiec

  Widze ze zarzad lubi byc tylko chwalony a kazdy ma swoje zdanie i moze napisac co mysli Po to jest zrobiona ta strona irnetowa Zarzad jest ostatecznie dla dzialkowcow nie odwrotnie A tak sprawie tych kotow czy tak wszystko jest zrobione zeby wyszly te koty bezddomnosci Zycze zdrowych i spokojnych Swiat

  Odpowiedz
 6. Dzialbokwiec

  A propos “handelku działkami”,może dowiemy się ,może będzie gdzieś taka informacja odnośnie ,czy już czy jeszcze nie któraś z działek została już przewłaszczona,odebrana?.Czy dokonano już Ew sprzedaży odebranej działki?

  Odpowiedz
  1. rod_zagaje Autor wpisu

   Proszę osobiście przyjść z tematem do Zarządu, sprawdzimy z dokumentów, czy jesteś działkowcem naszego ROD, sprawdzimy czy nie zalegasz z opłatami i osobiście odpowiemy na te nurtujące Ciebie pytania.

   Odpowiedz
 7. Agnieszka B.

  Super pomysł. Dla naszych starszych działkowców myślę duże ułatwienie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.