Nieczynne wjazdy.

przez | 23 marca, 2022

Informujemy, że podjęto decyzję o przedłużeniu zamknięcia bram z uwagi na trwające prace budowlane. Bramy będą otwierane tylko w przypadku wywozu powalonych przez wichurę drzew. Przy jednej z takich wywozów wtargnęło na teren działek kilka aut, które zaczęły rozjeżdżać alejki i co najważniejsze, pozostawione auta na długi czas blokowały alejki.

Działkowcy nie życzą sobie wdychać spalin z Waszych silników, więc prosimy o stosowanie się do ustalonych zasad (Uchwała 1/2020). Informacja ta była niejednokrotnie umieszczana na naszej stronie www, a dodatkowo przez 2 lata Uchwała jw. widniała w gablotach.

5 komentarzy do „Nieczynne wjazdy.

 1. Działkowiec

  Dokładnie o to samo chcieliśmy zapytać. Ale jak widać są równi i równiejsi. Nowy zarząd zrobił dobre pierwsze wrażenie, ale na bardzo krótko. Teraz kombinują jakby tu zarobić sobie na staruszkach, tylko nie każdy staruszek taki zacofany jak oni sobie myślą. Gdzie te nasze pieniądze???

  Odpowiedz
 2. działkowiec

  Czy zarząd upadł na głowę? skąd mam nosić rzeczy na działkę? Bo parkingu jako takiego już nie ma – poprosimy w takim razie o gospodarza z taczkami który będzie nam dostarczał rzeczy na działki. Nie będę się prosił o klucz, który jest dod dyspozycji kolesiostwa które teraz tym ogrodem zarządza.
  Może zamiast robić oświetlenia, za które nie będzie miał kto płacić pora zacząć realizować przydatne inwestycje.
  Warto również zauważyć że zieleń została rozjeżdżona przez samochody budujące drogę i z tym nikt nie ma problemu.

  Odpowiedz
 3. Działkowiec

  .iasto odbuduje zniszczony teren. Więc trzeba trochę cierpliwości. To wina po stronie działkowców. Można wjechać owszem. Ale po co kiedy teren jest mokry.Niektorxy pytają o pieniądze. A ja jako działkowiec nie podjął bym się zarządzania na działkach. No to praca niedoceniona a w dodatku płacz niektórych mało ogarniętych działkowców…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *