Zbieranie opłat za energię

przez | 1 maja, 2023

W każdy czwartek, od 27 kwietnia do 25 maja w biurze, między 17-18, zbierane będą opłaty za energię zużytą w okresie lipiec-grudzień 2022r. Stawka za 1 kWh wynosiła w tym okresie 0,75 zł.
Osoby, które nie dokonają opłat, w czerwcu będą odłączone od energii. Jednorazowy koszt ponownego włączenia energii do działki, po uregulowaniu zaległości, wynosi na ten moment 50 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *